Něco o nás ???

V roce 1998 jsem se rozhodl začít provozování živnosti - truhlářství, ke které jsem se dostal jak už to tak bývá náhodou. Jednalo se soustružené výrobky kuchyňského náčiní z masivního dřeva. Byly to převážně paličky na maso, válečky na těsto a různé rokojeti k mačkadlům na brambory atd...

V roce 2000 jsem rozšířil výrobu o stolařskou dílnu na výrobu hranatých výrobků - vály na těsto, různá prkénka a bloky na nože. Tyto výrobky se dostávali na trh přes obchody a markety s domácími potřebami.

Po vstupu do EU se obchody zaplnili nejrůznějším zbožím hlavně z východní části evropy a tak jsem začal zkoušet vyrábět jednodušší bytový nábytek. Tak postupně přes nabídku počítačových stolů a jednoduchých postelí z Lamina jsem se propracoval k výrobě zakázkového nábytku.

Nezbylo jinak než soustružníky vyměnit za opravdové nábytkové truhláře a společnými silami jsme začali s výrobou zakázkového nábytku. Ze začátku se jadnalo hlavně o dětské pokoje spojené s výrobou jednoduchých postelí komplet včetně roštů a matrací. K tomu se především na dobré doporučení našich spokojených zákazníků přidávaly další zakázky -  ložnice, výroba vestavné skříně, postele, kuchyňské linky, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, komody, skříňky a dalšího na míru vyráběného bytového nábytku včetně montáže.

Našimi zákazníky jsou především majitelé rodiných domů a bytů v našem blízkém regionu - Vyškov, Ivanovice na Hané, Bučovice, Slavkov, Rousínov, Brno, Blansko, Jedovnice, Přerov, Kroměříž, Hulín, Holešov, Uherské Hradiště, Koryčany, Kyjov, Prostějov, Olomouc a jejich přilehlých vesnic.

Později jsme začali reagovat na poptávku kopletního vybavení interiéru rodinných domů a bytů, tím že jsme zařadily do naší nabídky veškeré podlahářské práce se širokou nabídkou podlahových krytin - jako jsou masivní a laminátové plovoucí podlahy, vynilové dílce, klasické PVC v rolích nebo masivní prkenné podlahy. Jako další součástí interiéru jsou dveře a obložkové zárubně, které nabízíme jako partner našeho tuzemského výrobce s montáží a celkovým servisem. Velkou výhodou je, že společnými silami s Vámi vybereme a sladíme k  dokonalému výslednému desingu na jednom místě všechny materiály a dekory pro konečné zadání do výroby.

Naší velkou a hlavní snahou je mít jen spokojené a ještě lépe nadšené zákazníky s konečného vytvoření hezkého, útulného, moderního a kvalitního zařízení vašeho bydlení. Proto klademe důraz na pečlivou přípravu a konzultaci detailů před samotnou výrobou. V neposlední řadě si také dáváme velmi záležet na výběru používaných materiálů komponentů a jejich dodavatelů. Stále sledujeme vývoj moderních technoligií, nových materiálů a vybrané se Vám snažíme prezentovat a nabízet.

S přáním mít co nejvíce náročných zákazníků na kvalitu zpracování a výběr materiálu.

Radek Hasala.